Tuesday, March 12, 2013

ΗΤΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

Η ομάδα μας την Κυριακή έχασε εντός από την ομάδα της Δάφνης στη Σωτήρα! Η ομαδα μας έχασε ενα ημίχρονο καθώς μπήκε πολύ μουδιασμενα και βρέθηκε να χανει απο το 15' με 0-1. Προσπάθησε να αντιδράσει και έχασε κλασσική ευκερια με τον Λ.Λοΐζου εξεπαφης για να ισοφαρίσει! Προς το τέλος του ημιχρόνου η Δάφνη έκανε το 0-2 με ένα πολύ αμφισβητούμενο πέναλτι το οποίο καταλόγισε ο《 επόπτης 》. Το β' ημίχρονο άλλαξαν τα δεδομένα καθώς η ομάδα μας μπήκε πολύ δυνατά και χάνοντας τη μια ευκερια μετα την αλλη! Ο 《επόπτης 》 ο οποίος καταλόγισε το πέναλτι για την ομάδα της Δάφνης σταμάτησε σε 2 τουλάχιστον περίπτωσεις την ομαδα μας τουλάχιστον λανθασμένα με οφ σάιτ ! Η ομάδα μας κατάφερε να μείωσει σε 1-2 με τον Χ.Ανδρέου στο 80' και μετά απο 5 λεπτά η ομάδα μας ζήτησε πέναλτι σε παράβαση που έγινε στον σκόρερ της ομάδας μας το οποίο δεν καταλόγισε ο διαιτητής! Στο τελευταίο λεπτο του παιχνιδιού η ομάδα μας στάθηκε άτυχη καθώς μπορούσε να πάρει τουλάχιστον τον 1 βαθμό καθώς ο Α.Γεωργίου σημάδεψε το οριζόντιο δοκάρι! Η Ομάδα μας εύχεται καλή συνέχεια στη ομάδα της Δάφνης και δίνει υπόσχεση στον μεγάλο κόσμο της που για ακόμη μια φορά γεμισαν το γηπεδο οτι θα συνεχίσει να πακευει σε κάθε παιχνίδι για τους 3 βαθμούς! Η βαθμολογία σε 2 απο τα 6 παιχνίδια εχει ως εξής!

1: Δάφνη 6 βαθμούς
2: Λευκαρα 3 βαθμούς
3: Α.Ε.Κ Σωτήρας 1 βαθμό
4: Α.Ε.Ν Αραδιπου 1 βαθμό

Η ομαδα μας αντιμετώπιζει την Τετάρτη το βράδυ ώρα 19:00 τα Λευκαρα εκτός έδρας! Με εκτίμηση γραφείο Τύπου Α.Ε.Κ Σωτήρας.