Monday, September 30, 2013

Ανακοίνωση

Ανακοίνωση : Νικηφόρα πέρασε και από την Αγία Νάπα η ομάδα μας καθώς συνέτριψε με 7-3 την ομάδα της Μέλισσας εκτός έδρας σε ένα παιχνίδι με ιδιαιτεροτητες (γήπεδο). Η ομάδα μας βρέθηκε πίσω στο σκορ από τα πρώτα λεπτά ! Η ομάδα αντέδρασε άμεσα και το ημίχρονο έκλεισε με την ομάδα μας να προηγείται με 4-2 ! Οι σκόρερ για την ομάδα μας είναι οι : Κ. Κάστανου (2) Α. Ζαννέτου , Χ. Ανδρέου, Θ. Θεοδούλου , Κ. Καΐκκι και Χ. Έλληνας από ένα! Το σκορ θα μπορούσε να είχε διψήφιο αριθμό καθώς η ομάδα μας έχανε την μία ευκαιρία πίσω από την άλλη! Η ομάδα μας από αύριο αρχίζει δουλειά ενόψει του επόμενο αγώνα με την ομάδα των Αγίων Ανάργυρων στη Σωτήρα! Η ομάδα μας θα ήθελε να ευχαριστήσει όλους όσους στήριξαν με την παρουσία τους την ομάδα μας. Με εκτίμηση γραφείο Τύπου Α.Ε.Κ Σωτήρας!